Červen 2015

Fotografie duchů

4. června 2015 v 11:28 | Babette |  Duchové
Přeji hezký den! :)
Dnes jsem si pro Vás připravila několik slavných fotek duchů!

Hnědá paní z Rynham Hall
Pravděpodobně se jedná o ducha Lady Dorothy Walpoleové (1686 - 1726) z Nortfolku v Anglii. Fotografie pochází z roku 1936 a je považována za pravou. Jedná se asi o nejslavnější fotografii ducha z 20. století. (Duch se zjevuje dodnes, "štěstí" měla i paní průvodkyně..)

Slenderman existuje!

2. června 2015 v 15:39 | Babette |  Záhady
Přeji všem hezké odpoledne! :)
Při prohlížení videích na youtube jsem narazila na něco, co mě až trochu vylekalo. Pravost videa je potvrzená, takže přeji hezké čtení!


Tato postava se stala celosvětově známou díky hrám, ale teď existují důkazy, že se může jednat o reálnou bytost! Slender man je mýtycká bytost v podobě 2-3 metry vysokého muže velmi štíhlé postavy, který má na zádech jakási chapadla, nebo více párů rukou, ktertá jsou velmi dlouhá. první zmíňky pochází již se starověkého Egypta.
Říká se, že vás vždy sleduje. Nejčastěji by se měl vyskytovat u lidí, která brzy čeká smrt, nebo u malých dětí. Říká se, že ten, kdo "Slendyho" uvidí, zemře, nebo zmizí.

Winchester mystery house

1. června 2015 v 12:15 | Babette |  Záhadná místa

Hezký den Všem! Dnes jsem mě na internetu zaujala historie domu Winchesterů. Těžko se mi věří, že je to všechno pravda, ale podle archivářů a vědců, ano.. Předem chci říct, že bych v takovém domě asi nebydlela.. ;)

Rodina je proslavená svou firmou na výrobu pušek, tzv. "Winchesterovek." Nejenže byla velmi bohatá, vlastnila obrovký majetek a jejich zbraně byly jedny z nejoblíbenjších, přesto všechno byl jejich rod podle pověstí prokletý. Hlavní postavou je v tomto příběhu jedna žena, která se jmenovala Sarah Winchesterová. Byla pojmenována po své matce. Byla velice oblíbená pro svoji krásu a nadání na jazyky a pro hudbu. Za manžela si vzala Williama W. Winchestera nejmladšího syna velmi movité rodiny, po němž se filma přejmenovala na Winchester Repeating Arms Company. Na první pohled dokonalý příběh jak z pohádky. Krásná žena si vezme za muže jednoho z největších boháčů a budou žít dokonalý život. Bohužel jejich budoucnost byla zcela jiná.
Po pár letech spokojeného života porodila Sarah svoji první a jedinou dceru Annie. Bohužel se u ní přišlo na zvláštní nemoc, při které rychle chřadne tělo a tak mladičká dcerka brzo umírá. Sarah již žádné jiné dítě už nikdy neměla. Velmi těžko se vyrovnávala se smrtí svého dítěte, trvalo to několik let. Nějakou dobu to vypadalo že se zbláznila, byla na pokraji šílenství.